Oferta Pozycjonowania

Pozycjonowanie to dziś jedna z podstawowych form marketingu w internecie. To także długotrwały i czasochłonny proces, który wymaga wiedzy, systematyczności i zaangażowania. Firma InterMore oferuje usługę profesjonalnego pozycjonowania stron www. Pozycjonujemy przede wszystkim w Google, czyli najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani pozycjonowaniem w innej wyszukiwarce – prosimy o kontakt.

W ramach usługi pozycjonowania stron www gwarantujemy:

  • Najwyższy poziom pozycjonowania w oparciu o wiedzę, doświadczenie i profesjonalne umiejętności naszych specjalistów ds. SEO (ponad 12 lat doświadczenia),
  • Opłaty uzależnione od efektów pozycjonowania,
  • Opłaty wyłącznie za pierwsze 10 miejsc w wynikach wyszukiwania Google,
  • Bezpłatne opracowanie strategii działań marketingowych w wyszukiwarce internetowej,
  • Profesjonalne doradztwo w wybieraniu słów kluczowych,
  • Bezpłatną wycenę słów kluczowych,
  • Audyt oraz pełną optymalizację strony internetowej (zarówno kodu, jak i treści),
  • Systematyczne raportowanie – standardowo: raz w miesiącu, a po indywidualnych ustaleniach: kwartalnie lub tygodniowo,
  • Możliwość dodawania lub usuwania pozycjonowanych fraz w trakcie trwania umowy,
  • Stały kontakt z opiekunem klienta i profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.

 

Ze względu na ilość i jakość pozycjonowanych fraz lub cel, jaki chcemy osiągnąć, rozróżniamy trzy podstawowe modele pozycjonowania stron www:

Wybieramy od kilku do kilkunastu haseł do pozycjonowania, przy czym zazwyczaj są to hasła ogólne, czyli takie, które najprawdopodobniej znacznie zwiększą ruch na stronie, przynosząc dużą liczbę wejść. Najczęściej są to hasła zbudowane z jednego słowa, jak np. „komórka”, „sukienka”, „fryzjer” lub z 2-3 słów: np. „drogeria internetowa”.

Ogólne hasła sprawdzą się w przypadku firm o szerokim, ogólnopolskim zasięgu, w których nie ma znaczenia, czy potencjalny klient pochodzi z Cieszyna, czy ze Szczecina.

Long tail to pozycjonowanie z użyciem dużej ilości fraz – od kilkunastu do nawet kilkuset. Model pozycjonowania polega na promocji wielu skomplikowanych, wielowyrazowych fraz.
Ten tym pozycjonowania dedykowany jest przede wszystkim rozbudowanym serwisom internetowym, takim jak sklep internetowy.
Wykorzystując bardzo szczegółowe hasła, zwiększamy trafność i prawdopodobieństwo konwersji. Przykładowo, jeżeli prowadzimy sklep internetowy z częściami samochodowymi, większe prawdopodobieństwo konwersji, czyli zakupu oferowanej przez nas części wystąpi jeśli użyjemy hasła „łożysko opel corsa b” niż samo „łożysko” lub „części samochodowe”. Oferując bogaty asortyment i stawiając na bardzo szczegółowe frazy, musimy opracować listę bardzo wielu haseł do pozycjonowania, tak, by użytkownik miał szansę trafić na naszą stronę dla wielu trafnych zapytań.

Koncepcja „długiego ogona” zakłada, że setki skomplikowanych, można powiedzieć niszowych fraz, w sumie generują większy ruch niż najpopularniejsze, ogólne frazy.

Zależność kosztów i konkurencyjności od stopnia wyspecjalizowania pozycjonowanego hasła przedstawia poniższy wykres:

Jak widać na wykresie im niższa liczba wyszukiwani tym niższa konkurencyjność frazy oraz niższy jej koszt.

Ma ono za zadanie zbudowanie silnej marki w sieci, stosowane może być również jako narzędzie ochrony wizerunku w internecie.


Oferujemy także usługę tzw. depozycjonowania. Przykładowo: jeżeli są Państwo bezpodstawnie oczerniani na forum internetowym, a niekorzystne wpisy widoczne są za każdym razem, kiedy ktoś poda nazwę Państwa firmy w wyszukiwarce - możemy pomóc. Depozycjonowaniem nazywamy proces, polegający na stopniowym obniżaniu pozycji stron, które negatywnie wpływają na wizerunek firmy. Nie tylko zepchniemy niekorzystne wyniki na odległe miejsca, ale także zadbamy o to, by na wysokich pozycjach w wyszukiwarce wyświetlały się tylko korzystne dla Państwa informacje.


Pierwsze efekty pozycjonowania zauważysz już po kilku tygodniach

Pozycjonowanie stron www jest jak operacja na żywym organizmie. Internet wciąż się rozwija. Codziennie przybywa tysiące nowych stron internetowych i każda chce osiągnąć dobrą pozycję. Dlatego pozycjonowanie wymaga ciągłej i systematycznej pracy. Przerwanie tego procesu, nawet na kilka dni, w przypadku konkurencyjnych słów kluczowych, może skutkować obniżeniem pozycji w rankingu wyszukiwarki nawet o kilka miejsc. Z tego powodu, minimalny okres świadczenia usługi pozycjonowania stron www w InterMore wynosi 12 miesięcy. Istnieje możliwość podpisania umowy na dłuższy okres czasu lub na czas nieokreślony. W przypadku długoterminowych umów oferujemy Państwu atrakcyjne warunki rozliczeniowe.